Logo Tasarım
Logo Tasarım Artıbir Reklam

Logo Tasarım

Logo nedir? Logonuz, ürün, firma ya da hizmetinizin şekil ve/veya yazı olarak temsil edilişidir. Logonuz görsel mecralarda markanızı tanımlar, diğer markalardan ayrıştırır. Amblem nedir? Logotype nedir?

Amblem logonun çizgi ve resimle yapılan, sözcük içermeyen bölümüdür. Logotype ise logodaki yazılı kısmı ifade eder.

Bazı logolar sadece logotype'dan oluşur, bazılarında ise amblem ile logotype birlikte kullanılır.

Firmanızın ürün ve hizmetlerinin markalaşması için firmanıza özgün tasarlanmış semboldür. Görsel tasarım ise, markanızı popüler hale getirmek için en etkili reklam mecralarından biridir. Ekibimiz firmanızın kurumsal kimliğinize uygun logo tasarımı hazırlamaktadır. Sizde rakiplerinize fark atmak, kurumsallıkta önlerine geçmek, markanızı daha etkin hale getirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Logo'da hem dikkat çekmeye hem de sıradışılığa önem vermekteyiz. Ekip olarak, müşterilerimize firmanızın kurumsal kimliğini ve felsefesini en iyi şekilde yansıtan logo tasarımları sunmaktayız.

Logo çalışmasının daha etkili olabilmesi için sizlere grafikerle direk görüşme ve çalışma imkanı sunmaktayız. Firmalar için hazırladığımız tasarımlarımız size özgün konseptte tasarlanmış olup markanıza artı bir değer katmaktadır. Seçtiğiniz tasarımlar üzerinden istediğiniz revizeleri hazırlayıp, onayınıza sunmaktayız. Onayladığınız logo çalışmasını size matbaa formatlarında göndermekteyiz.

2016 Tüm Hakları Saklıdır.